Hetked, mis jäävad igavesti meelde!

  • Fotosessioon pardal
  • 5sails purjetamine
  • 5sails purjetamine
  • Fotosessioon pardal
Mis võiks olla veel parem, kui üks suvine merereis koos professionaalse fotograafiga luksusjahi pardal, et lisada paar pilti perealbumisse, portfooliosse või sotsiaalmeediasse. Fotosessioon kulgeb väga mõnusalt ja loomulikult, sest teie ülesandeks on vaid nautida oma merereisi ning fotograaf hoolitseb selle eest, et need õdusad hetked saaksid jäädvustatud. Tausta eest hoolitsevad Tallinna panoraam, merelained ja südasuvine taevas!

Meie käsutuses on kvaliteetsed luksusjahid ning tipptasemel meeskond – kõike ikka selleks, et pakkuda parimat võimalikku teenust. Otsustades eri suuruste jahtide vahel, pea meeles, et mida suurem purjekas, seda rohkem ruumi lõõgastumiseks ja reisi nautimiseks. Kui pole kindel, millist jahti valida, võta julgelt meiega ühendust või tule sadamasse jahte uudistama.

Vali kolme paketi vahel just endale sobivaim::
  • Mini paketi hinna sees on 30-minutiline fotosessioon jahi pardal (ainult sadamas), digifotod edastatakse meilile.
  • Standard paketis sisalduvad ühetunnine fotosessioon nii sadamas, kui merel, digifotod meilile, sõltuvalt purjeka suurusest - pudel või kaks veini, lisaks ka kohvi ja tee.
  • Premium paketi fotosessioon sadamas ja merel kestab 1,5 tundi; hinna sees on ka puuviljavaagen ja Prosecco vahuvein, kohvi ja tee. Digifotod saadetakse e-postile..
Kui Sa oma soovidele vastavat paketti ei leia, tasub alati meile kirjutada või helistada. Koostame personaalsed pakkumised, lähtudes kliendi soovist ja seltskonna suurusest. Mitte miski pole võimatu! Meie prioriteediks on klientide rahulolu!

Vali oma luksuslik elamus

Maksumuse arvutamiseks eeltäida broneeringuvorm.

Broneeri oma unistuste reis!

Maksumuse arvutamiseks eeltäida broneeringuvorm.