Purjetamine on meie kirg ning meie missioon on pakkuda parimat mereelamust, mida Eestis on võimalik saada. Meie käsutuses on kvaliteetsed luksusjahid ning tipptasemel meeskond – kõike ikka selleks, et pakkuda parimat võimalikku teenust.

5sails meeskond

 

Lai valik erinevaid jahte

Meie jahipargis on lai valik erinevaid jahte, alustades väiksematest, lõpetades väga suurtega. Kõik jahid on suurepärases seisus, on hiljuti läbinud nii Veeteede Ameti kui ka sõltumatu tehnilise ülevaate. Kõikidel meie jahtidel on vastava kategooria päästevarustus.

Meil on kogenud kipperid

Pikaajalise kogemusega purjetajad ja koolitajad. Ohutus ja külaliste heaolu on meie prioriteet. Meie motoks on “Tule pardale külalisena, kuid lahku sõbrana!””

Parim asukoht

Meie reisid väljuvad parimast sadamast - asume kesklinna jahisadamas, Admiraliteedi basseinis. Parim asukoht parima vaatega linnasiluetile. Ei mingit ummikutes seismist. Autot saab parkida mugavalt kai lähedal.

Personaalsed pakkumised

Meil on parim teenus - koostame personaalsed pakkumised, lähtudes kliendi soovist ja seltskonna suurusest. Võime korraldada unustamatu seikluse kuni 100 inimesele. Mitte miski pole võimatu! Meie prioriteediks on klientide rahulolu!

5sails numbrites

3

luksusjahti


Alati suurepärases seisus. Hoolitseme nende eest heaperemehelikult.
503

teostatud lõbusõitu


Külaliste elu tipphetked ja parimad mälestused. Seilame 24/7.
6505

inimest pardal


Tuhanded naeratavad näod ja õnnelikud sõbrad.
7

aastat kogemust


Professionaaalid igas aspektis. Tipptaseme teenus.

This post is also available in: English Russian

Broneeri oma reis!
Share via
Copy link
Powered by Social Snap