Стильно к берегам семейной жизни!

  • 5sails.ee. Девичник и мальчишник на яхте
  • Tüdrukuteõhtu 5sails.ee
  • 5sails.ee Девичник и мальчишник на яхте
  • Девичник и мальчишник на яхте

Tüdrukuteõhtu peaks olema viimane tõeliselt vabastav kogemus pruudile enne abieluranda sõudmist. Parim viis selleks on minna merele koos oma kõige kallimate sõbrannadega, olles privaatselt kõikidest teistest eemal. Mõnus ilm, külm šampanja ja hea toit ning meeldejääv üritus ongi garanteeritud!

Meie käsutuses on kvaliteetsed luksusjahid ning tipptasemel meeskond – kõike ikka selleks, et pakkuda parimat võimalikku teenust. Otsustades eri suuruste jahtide vahel, pea meeles, et mida suurem purjekas, seda rohkem ruumi lõõgastumiseks ja reisi nautimiseks. Kui pole kindel, millist jahti valida, võta julgelt meiega ühendust või tule sadamasse jahte uudistama.

Vali kolme paketi vahel just endale sobivaim. Standard paketi hinna sees on jahi rent, kohvi ja tee.

Superior paketis sisalduvad ka catering-suupisted kogu seltskonnale. Premium pakett sisaldab ka jooke: vahuveini (VÕI valget veini, VÕI õlut VÕI käsitöö limonaadi), mahla ja vett.

Kui Sa oma soovidele vastavat paketti ei leia, tasub alati meile kirjutada või helistada. Koostame personaalsed pakkumised, lähtudes kliendi soovist ja seltskonna suurusest. Mitte miski pole võimatu! Meie prioriteediks on klientide rahulolu!

Vali oma luksuslik elamus

Maksumuse arvutamiseks eeltäida broneeringuvorm.

Broneeri oma unistuste reis!

Maksumuse arvutamiseks eeltäida broneeringuvorm.