Tallinna laht

Naudi merd ja „kilukarbi“ vaadet!

  • Purjetamine tallinna lahel Pere
  • Fotosessioon pardal
  • Fotosessioon pardal
  • Purjetamine Tallinna Lahel

Ikka ja jälle väidetakse, et just kõige kaunim vaade Tallinnale avaneb hoopis merelt. Tallinna laht pakub head võimalust põgeneda korraks argipäevast ja nautida päikest, merd ja kaunist vaadet.

Jahisõidud sobivad ideaalselt sünnipäevaks, poissmeeste või tüdrukute õhtuks, partneritega läbirääkimisteks, firmaürituseks. Romantikutele soovitame päikeseloojangu kruiisi. Ja mis sobib paremini fotosessiooniks, kui kaunis purjejaht!

Merereis Tallinna lahel kestab tavaliselt 2-3 tundi, kuid soovi korral on võimalik teha ka pikemaid sõite. Oma sõidud proovime teha vastavalt kliendi soovidele – kes tahab pigem Pirita metsi üle vaadata, keda köidavad linnalähedased vaated ja suured reisilaevad, kuid alati peame arvestama ka tuule suunda ja tugevust.

Suvel toimuvad ka erinevad üritused merel. Tegemist on grupireisidega, kus broneerima ei pea mitte tervet jahti vaid saad liituda toreda reisiseltskonnaga kas üksi või paari hea sõbraga. Et olla meie üritustega kursis, jälgi meid Facebookis või Instagramis.

Vaatamisväärsused Tallinna lahel

Mereretk Tallinna lahel algab Noblessneri sadamast. Purjetame mööda Linnahallist ja Patarei vanglast, külastame Kalasadamat ja Lennusadamat. Siis heiskame purjed ja võtame suuna Tallinna lahele. Kui aeg lubab, lähme Piritale, kus ilmast sõltuvalt saate ennast meres värskendada.

Marsruut?

Noblessner – Paljassaare poolsaar – Tallinna laht – Pirita jahisadam – Russalka - Vanasadam - Kalasadam - Lennusadam - Noblessner

Vali oma elamus!

Kui Sa oma soovidele vastavat paketti ei leia, tasub alati meile kirjutada või helistada. Koostame personaalsed pakkumised, lähtudes kliendi soovist ja seltskonna suurusest.
Mitte miski pole võimatu! Meie prioriteediks on klientide rahulolu!

Hinnakiri 2023

Riigipühadel ja pühade-eelsel päeval kehtib nädalavahetuse hinnakiri.
Kui tulete pardale oma söökidega, lisandub 25 EUR koristustasu.
Kõik jahid on suurepärases seisus, läbinud vajaliku tehnilise läbivaatuse ja tulevad koos tipptasemel meeskonnaga!

Broneeri oma unistuste reis!

    Share via
    Copy link
    Powered by Social Snap