Tallinna laht

Naudi merd ja „kilukarbi“ vaadet!

 • Purjetamine tallinna lahel Pere
 • Fotosessioon pardal
 • Fotosessioon pardal
 • Purjetamine Tallinna Lahel

Ikka ja jälle väidetakse, et just kõige kaunim vaade Tallinnale avaneb hoopis merelt. Tallinna laht pakub head võimalust põgeneda korraks argipäevast ja nautida päikest, merd ja kaunist vaadet.

Jahisõidud sobivad ideaalselt sünnipäevaks, poissmeeste või tüdrukute õhtuks, partneritega läbirääkimisteks, firmaürituseks. Romantikutele soovitame päikeseloojangu kruiisi. Ja mis sobib paremini fotosessiooniks, kui kaunis purjejaht!

Merereis Tallinna lahel kestab tavaliselt 2-3 tundi, kuid soovi korral on võimalik teha ka pikemaid sõite. Oma sõidud proovime teha vastavalt kliendi soovidele – kes tahab pigem Pirita metsi üle vaadata, keda köidavad linnalähedased vaated ja suured reisilaevad, kuid alati peame arvestama ka tuule suunda ja tugevust.

Igal neljapäeval kell 19 väljub Tallinna Vanasadamast põnev merekruiis Tallinna lahele. Tegemist on grupireisiga, kus broneerima ei pea mitte tervet jahti vaid saad liituda toreda reisiseltskonnaga kas üksi või paari hea sõbraga.

Vaatamisväärsused Tallinna lahel

Mereretk algab Tallinna Vanasadamast. Purjetame mööda Linnahallist ja Patarei vanglast, külastame Kalasadamat ja Lennusadamat. Siis heiskame purjed ja võtame suuna Tallinna lahele. Kui aeg lubab, lähme Piritale, kus ilmast sõltuvalt saate ennast meres värskendada. Purjetamine Tallinna Lahel

Marsruut?

Vanasadam – Kalasadam – Lennusadam – Paljassaare poolsaar – Tallinna laht – Pirita jahisadam – Russalka - Vanasadam.

Vali oma jahisõit!

Maksumuse arvutamiseks eeltäida broneeringuvorm.
Kui Sa oma soovidele vastavat paketti ei leia, tasub alati meile kirjutada või helistada. Koostame personaalsed pakkumised, lähtudes kliendi soovist ja seltskonna suurusest. Mitte miski pole võimatu! Meie prioriteediks on klientide rahulolu!

Broneeri oma unistuste reis!

Maksumuse arvutamiseks eeltäida broneeringuvorm.


  Broneeri oma reis!
  Share via
  Copy link
  Powered by Social Snap