Linnalähedane paradiis

  • Purjetamine Naissaarele
  • Purjetamine Naissaarele
  • Purjetamine Naissaarele
  • Purjetamine Naissaarele

Miks mitte veeta üks põnev ja seikluslik päev koos sõprade või hoopis kolleegidega avastades Naissaart? See Tallinna lahes asuv saar on oma militaarse ajaloo, kindluste ja kultuurimälestistega tõeliselt põnev ja ainulaadne paik!

Saare ida- ja lõunarannikul on puhta liiva ning looduslike rannaroosidega rannad. Enamik saarest on kaetud metsaga, kus juulis saad noppida värskeid mustikaid, augustis-septembris aga pohli. Uuri ka suuri rändrahne, mille liustikujää on kaasa toonud. Kogu saar on looduskaitse all.

Asukoha tõttu on Naissaarel läbi sajandite olnud oluline kaitsefunktsioon. Peeter Esimese ajal ehitati suurtükipatarei, et sulgeda kahuritulega ligipääs Tallinnale Soome lahelt. Saare lõunaosast leiad mahajäetud nõukogudeaegse miinitehase, samuti on pärandiks kitsarööpmeline raudtee pärandiks ajast, kui saar oli Nõukogude sõjaväe valduses.

Võimalused Naissaarel

Endine eesti ja rannarootsi hülgeküttide ja kalurite saar peidab endas palju põnevaid vaatamisväärsuseid, mida avastada. Naissaare huviväärsusteks on matkarajad, liigirikas loodus, kitsarööpmeline raudtee ja toimis rongiliiklus, tsaariaegsed suurtükipatareid, nõukaaegne miinitehas, paradiisirand ja puhas rannaliiv. Lisaks on viimastel aastatel hulga põnevaid kultuurisündmusi, millele on mugavaim sõita just luksusliku jahiga. Näiteks toimuvad suviti saarel Nargen festivali etendused. Purjetamine Naissaarele

Kus asub?

Naissaar asub Tallinna kesklinnast ainult 10 kilomeetri kaugusel. Purjejahi sõit Naissaarele kestab 1,5-2 tundi, RIB-tüüpi kiirkaatriga - 20-30 minutit.
 

Vali oma seiklus

Maksumuse arvutamiseks eeltäida broneeringuvorm.
Kui Sa oma soovidele vastavat paketti ei leia, tasub alati meile kirjutada või helistada. Koostame personaalsed pakkumised, lähtudes kliendi soovist ja seltskonna suurusest. Mitte miski pole võimatu! Meie prioriteediks on klientide rahulolu!

Broneeri oma unistuste reis!

Maksumuse arvutamiseks eeltäida broneeringuvorm.

    Share via
    Copy link
    Powered by Social Snap